Boekhandelaar Wouter Cajot zat in het boekenpanel van 'De Wereld Draait Door' en dat stopt vanavond- hij sprak erover op Radio 2 Antwerpen
Aan alles komt een einde ook aan DWDD (De Wereld Draait door). Dit Nederlandse televisieprogramma heeft 15 seizoenen gelopen. Er keken ook veel Vlamingen naar. Wie er regelmatig boekentips gaf, was Wouter Cajot van de boekhandel ' 't Stad leest'.
Hij was 3 seizoenen lid van een boekenpanel en in het laatste seizoen zat hij zelfs in een soort 'all stars' boekenpanel.
Wouter vindt het zelf heel erg jammer dat het programma stopt, maar voor Nederland volgt er volgens hem een groot zwart gat.
Zijn boekhandel ' 't Stad leest' is nu uiteraard ook gesloten. Dus hij geeft tot slot nog een boekentip. Dinsdag heeft het DWDD-boekenpanel het meest ultieme boek en het allerlaatste boek van de maand van DWDD gekozen: Max, Mischa & het Tet-offensief van Johan Harstad. Het is het ideale coronaboek.
Herbeluister het volledige interview hieronder.