Mea culpa

Door Clare Mackintosh

Waardering
Jouw waardering
Succesvol toegevoegd
'Mea culpa' is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci

Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna's wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend.
Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien...


'Mea culpa' is een regelrechte sensatie met fans als Peter James, Richard&Judy.

Wat anderen schrijven over dit boek

Door Viviane Smets

op 30/05/2018

uiterst spannend boek met verassende gebeurtenissen , je blijft aan het boek gekluisterd.

Lees meer

Door Lindsay Cornette

op 03/05/2018

Mea Culpa komt heel traag op gang, maar eens de spanning begint wil je constant verder lezen om te weten hoe het afloopt. Het verhaal heeft mij een aantal keren verrast.

Lees meer
Schrijf je mening over dit boek. (Je voornaam & achternaam worden getoond)
Geef je waardering:

Uw recensie werd succesvol toegevoegd

Nog meer boekennieuws op

Kom erbij en lees mee.

Begint het te kriebelen?

Goesting om jouw boekenkast aan te leggen?
Laat het leesplezier beginnen!

Log in met je VRT profiel

Meer leesplezier?

Blijf je graag op de hoogte van alle nieuwtjes?
We sturen je elke week een verse update!

Schrijf je in op de nieuwsbrief